בשורה מרנינה לקהילה:
גני "באתי לגני" נפתחו עבור ילדי הקהילה

ברמה הגבוהה ביותר, בשיתוף מלא עם ההורים והתושבים

כל הפרטים:

בהובלת רב הקהילה הרב חיים אליהו גלוכובסקי ובניהול הרב דוד סבן ושיתוף חברי הקהילה, ולאחר קבלת כלל האישורים הנדרשים, נפתחו ביום ראשון יד' אלול גני הילדים המושקעים "באתי לגני" ברמת בית שמש ג'.

מאז נוסדה קהילת חב"ד ברמת בית שמש ג' לפני כחמש שנים היא חווה גלים של תושבים חדשים מכל רחבי הארץ וגם מהעולם, עולים ובאים עשרות משפחות אנ"ש ומשתכנים בתחומי הרמה וחיים חיי קהילה תוססים של הרמוניה ואחווה. המרקם האנושי הנדיר שמרכיב את הקהילה, נוחות המגורים, הנוף המשכר והקרבה הגיאוגרפית לבירת הארץ סימנו את רמה ג' כמקום מועדף להטיל בו יתד ולגדל בו משפחה. בין היתרונות הבולטים ניתן למנות את מוסדותיה של הקהילה האיכותיים החל מבית חב"ד-בית הכנסת המפואר ששוכן בטבורה של הקהילה, המקווה המהודר, והמשך במעונות האיכותיים לפעוטות שפרוסים באיזור.
כעת, זוהי שעת הכושר לפרוץ קדימה ולהרחיב את מוסדות הקהילה עם פתיחת גני ילדים קהילתיים.

נעים להכיר:

גני 'באתי לגני' - חממה. נשמה. קהילה.

גני 'באתי לגני' יהיו גנים שיוקדשו להעצמת ילדי הקהילה תוך שיתוף פעולה מלא עם ההורים והתושבים. הגנים יופעלו על ידי צוות גננות מסור ומנוסה, עם אוזן קשבת לצרכי הילדים והילדות מתוך הראיה שכל ילד הוא עולם ומלואו.
המוסדות מאובזרים בציוד חדשני ומתקדם עם פינות לימוד והעשרה. הקירות מקושטים באיורים ילדותיים ולוחות תוכן ערכיים יוסיפו צבע ואוירה ייחודית בחיי הגן.
המוסדות נפתחים בהכוונת רב הקהילה הרב חיים אליהו גלוכובסקי שליט"א ובשיתוף פעולה וחשיבה מלא עם הנהלה רוחנית והנהלה גשמית שמתגבשת מתוך הקהילה בימים אלו.

"הנהלת הגנים שמה אל מול עיניה למטרה את טובת הילדים בלבד ללא שום שיקולים נוספים." משתף הרב דוד סבן יו"ר ההנהלה "אלו יהיו גנים שיתנו בהם את הלב והנשמה למען הילדים. עם מקסימום חום ואהבה, מקסימום מקצועיות והתמסרות והכי חשוב מקסימום ערכים."

להביא את המקסימום בכל תחום!

בגני 'באתי לגני' שיצאו אמש לדרך, חרטנו על דגלנו את ההשקעה ושימת ה💗 לכל פרט ופרט, להקשיב לרצונות ההורים ולהתקדם ביחד. האג'נדה הזו היא שמובילה אותנו לצאת בבשורות חדשות שהם מענה ישיר לבקשות מהשטח.

באתי לגני וסיימתי:

מסיבת סיום מרגשת נערכה בגני 'באתי לגני'

אקורד הסיום של גני 'באתי לגני' היה מרגש וממלא נחת. המסיבה שהייתה בסימן 7 ציינה את השנה השביעית שנת השמיטה, שבעת נשיאי חב"ד והיום השביעי והקדוש בשבוע – שבת.
לאור הנושא המיוחד קושט הגן בצבעי ירוק לציון השמיטה והספרות שבע עיטרו כל פינה. גם ילדי החמד לבשו ירוק ובעיניים נוצצות שרו ורקדו ושמחו את קהל ההורים.
בר עשיר ומפנק כיבד את המשתתפים ובסיום האירוע הוענקו ספרי נגונים ממיטב נגוני חב"ד לילדים.
בשער שהחזיקו הגננות התנוססה הכותרת 'אני עולה לכיתה א' ' וכך, כל ילד וילדה עברו בשער, מסמלים את התבגרותם ומעברם לכיתה א'.
וכמו ששבת פורשת את כנפיה ומכריזה על סיומו של שבוע – נפרדו הילדים בדמעות מהגן האהוב ומהגננות המסורות. עם שוך נפנופי הידיים פנה הצוות להכין את השטיחים לדור הילדים הבא שיזכה לצעוד פנימה אל שערי הגן.

זהו המקום לציין כי הרישום לשנה"ל ה'תשפ"ג בעיצומו ונותרו מקומות בודדים בכל שכבה. הבטיחו את האושר של ילדכם!

בשעה טובה ומוצלחת:

הגנים הקהילתיים - גני 'באתי לגני' - פותחים שערים!

בתום היערכות והתארגנות רבה, אנו שמחים לבשר כי גני הילדים נפתחים לקבלת המתוקים. הגנים יפעלו בשיתוף פעולה מלא עם ההורים וחברי הקהילה ויהיו חלק חשוב מהמרקם הקהילתי המיוחד של רמת בית שמש ג'. בהקשבה, חום ואהבה, בשימת לב לכל פרט, בהתמסרות ומקצועיות וצוות שנותן את המקסימום בכל תחום – יצמיחו הגנים ילדים מאושרים!

לשנה טובה ומתוקה:

בתקיעת שופר ואמירת לחיים נפתח היום הראשון בגני 'באתי לגני'

ילדים מחויכים, הורים נרגשים וצוות נלהב נפגשו לפתוח את שנת הלימודים.

תקיעה שברים ואז תרועה ארוכה בישרה על פתיחת הגנים. הרב חיים אליהו גלוכובסקי שליט"א רב קהילת חב"ד ברמב"ש ג' תקע בשופר ואחר כך חלק מילות ברכה והצלחה לילדים הקטנים.
"אלו ילדים ששותפים ליום היסטורי בקהילה, יום פתיחת הגנים הקהילתיים." ציין הרב.
ההורים, חברי הקהילה, הרימו כוסיות 'לחיים' ואיחלו שהגנים יפרחו, יגדלו ויצמיחו ילדים חסידיים ויר"ש, מאושרים ומפותחים.
זוהי ההזדמנות לציין כי נותרו מקומות בודדים בכיתות הלימודים – בגני הבנים ובגני הבנות – וכל הרושם זוכה!

באו לגן:

ערב להורי ילדי גן 'באתי לגני' בסימן חינוך

בליל היום הגדול והקדוש כ' מר חשוון, תאריך הולדתו של נשיאה החמישי של חסידות חב"ד האדמו"ר הרש"ב, התכנסו הורי ילדי גני 'באתי לגני' לערב בסימן חינוך.
הערב נקבע בהולדתו של הרבי הרש"ב, מייסד ישיבת תומכי תמימים שהוביל את מהפיכת החינוך החב"דית.
הערב נסוב על האתגרים העכשוויים בחינוך הילדים ועל הנחיצות של חינוך ערכי איכותי. הוצג המענה ההולם שמעניקים גני 'באתי לגני' לילדים כחממה אנושית, ערכית ומתמסרת.
בתחילה, סיירו ההורים בין חדרי הגן המטופחים, התרשמו מהציוד המקצועי ופינות המשחק היצירתיות. אחר כך התכנסו בחצר הראשית לצד כיבוד עשיר.
רב הקהילה הרב חיים אליהו גלוכובסקי שליט"א נשא דברי ברכה למוסד החינוכי שקרם אור וגידים.
היועצת הפדגוגית של הגנים גב' רחל קעניג הוסיפה על הדגשים החינוכיים הרבים שבונים את אישיות הילד, ותיארה את האושר שמתפרץ מהילדים בהגיעם כל בוקר אל הגן.
הרב דוד סבן הודה בחום בשם הילדים, ההורים והקהילה לצוות הגן המסור – הגננות שנותנות את עצמן לילדים, והעניק להן שי הערכה עם מכתב אישי.
לסיום מצגת מהווי הגן הוקרנה, בה נצפו הילדים נהנים משגרה חווייתית עמוסה, לומדים ויוצרים.

"מפליא לראות איך בזמן כה קצר הוקמו גנים ברמה כה גבוהה. בחיים לא חווינו ערב הורים כל כך מערב ומשתף, בו התרשמנו מהפעילות וטעמנו מהחוויות. השיח המכבד של הצוות גורם לנו להרגיש שייכים ורלוונטיים. מעודד לחנך יד ביד את הילדים" ציינו ההורים.